Úvod
O nás
Služby
Kontakty
-
naše služby

Správa IT infrastruktury

Nastavování, konfigurace a údržba počítačových sítí. Monitorování síťového provozu a včasné odhalování problémů. Zajišťování bezpečnosti sítě a implementace ochranných opatření proti hrozbám z internetu.

Správa serverů:

Instalace, konfigurace a aktualizace serverových systémů (např. Windows Server, Linux). Zálohování a obnova dat na serverech. Sledování výkonu serverů a optimalizace výkonu podle potřeby. Zabezpečení serverů proti hrozbám a provádění aktualizací zabezpečení.

Správa pracovních stanic:

Instalace, konfigurace a aktualizace operačních systémů na pracovních stanicích (např. Windows, MacOS). Poskytování technické podpory zaměstnancům při problémech s pracovními stanicemi. Zajišťování bezpečnosti pracovních stanic, včetně antivirové ochrany a firewallů.

Podpora uživatelů:

Komunikace s uživateli a poskytování technické podpory při problémech s IT. Řešení incidentů a žádostí uživatelů týkajících se IT.

Dokumentace a školení:

Vedení dokumentace týkající se sítě, serverů a pracovních stanic. Školení zaměstnanců v oblasti IT bezpečnosti a optimálního používání IT prostředků.

Plánování a strategie:

Účast na plánování a strategických rozhodnutích v oblasti IT infrastruktury. Navrhování a implementace nových technologií a aktualizace stávajícího IT prostředí.

Máte dotaz na službu?

Kontaktujte nás.

Máte zájem o

kompletní IT řešení?

(+420) 720 045 149
info@tkdativo.cz

Odkazy

Služby

Kompletní správa IT
Instalace kamerových systémů
Přístupové systémy na míru
Docházkové systémy na míru
Strukturovaná kabeláž

TK Dativo s.r.o.

Duchcovská 410/88a,

415 03 Teplice

IČ: 07442793

DIČ: CZ07442793

Pobočka

Václavské náměstí

Opletalova 919

110 00 Praha 1

© 2024, TK Dativo s.r.o.